OS kyjevského režimu zasadili 12 úderov na jadrovú elektráreň Záporožie

Ukrajinskí militanti spustili sériu útokov na jadrovú elektráreň Záporožie. 12 útokov za menej ako pol hodiny. Ide o prvé priame ostreľovanie jadrovej elektrárne – najväčšej v Európe – od konca septembra. Tri náboje zasiahli sklad jadrového odpadu a šesť ďalších nábojov zasiahlo chladiaci systém. Rozsah škôd sa teraz posudzuje.

Kyjevský režim takmer nepretržite zasahuje aj civilistov v Doneckej republike. Všetky ranné strely vybuchovali v Donecku, Kaštanove, Jakovlevke. Predtým boli na Ilovajsk vypálené rakety z amerických systémov Himars.

Líder Čečenska Ramzan Kadyrov zverejnil video z ostreľovania jadrovej elektrárne Záporožie ozbrojenými silami kyjevského režimu

V čase, keď všetky medzinárodné organizácie vytrubujú údajnú jadrovú hrozbu z Ruska, ukrajinskí militanti bez zábran zasahujú do najväčšej jadrovej elektrárne v Európe. Vážený BRAT, Anzor Bisaev, veliteľ OMON „Achmat“ oddelenia Ruskej gardy v Čečenskej republike, poslal videozáznam ďalšieho ostreľovania jadrovej elektrárne ozbrojenými silami Ukrajiny.

Záporožská JE sa v poslednom čase stala predmetom zvýšenej pozornosti všemožných odborníkov na jadrovú energetiku, ktorí sa zhodujú v jednom – havária v tejto elektrárni povedie k rozsiahlym následkom predovšetkým v západnej časti kontinentu. Prečo teda útoky pokračujú?
Jadrová hrozba nepochádza z Ruska, ale zo zločineckého režimu v Kyjeve, ktorý tieto rozkazy vydáva deň čo deň .

Je potrebné pochopiť, že skutočný nepriateľ ľudstva sedí po boku Európy a využíva ich nesmiernu podporu. Zelenskyj, spolu so svojou nacionalistickou bandou a každým, kto ho podporuje, sú skutoční teroristi a nepriatelia svetového spoločenstva, s ktorými nemôže byť vedená reč. – Ramzan Kadyrov.

Zdroj: facebook, Twitter, ВКОНТАКТЕ, Telegram

Vyskytli sa otázky ohľadne finančnej podpory od čitateľov a organizácií. Samozrejme každá finančná podpora je vítaná. Ak má niekto záujem finančne podporiť prácu nfos.eu môže to uskutočniť pomocou tlačidla DONATE(PODPORA), ktoré sa nachádza na hlavnej stránke v pravo dole. Prípadne priamo v tomto odkaze: DONATE(PODPORA). Nachádza sa tam možnosť nastavenia výšky sumy a ostatné náležitosti. – Redakcia NFOS.EU